COBRA SPOR'DAN SPORFASHION'A

12 Ekim 2020
COBRA SPOR'DAN SPORFASHION'A

Cobraspor Geniş ürün yelpazesi, üstün performanslı ürün ve servis güvencesi, yenilikçi ve profesyonel tavrı ile müşteri memnuniyetini sağlayarak, sporu Türk toplumunun vazgeçilmezleri arasına alıp, bilgi, beceri ve yetenekleri ile genç sporculara başarılarında destek olarak pazarda büyümeye devam etmektedir.

Sporfashion.com, 1980’den beri spor sektöründe faaliyet gösteren Cobraspor’un online satış markasıdır. Türkiye'de E-Ticaretin gelişmeye başladığı zamanlarda yenilikçi fikirlere daima açık olan Cobra Spor online mağaza açmaya karar verir ve ilk çalışma adımlarını atarlar. Bugün 4 tane mağzası ve toplam 1000 metrekareyi aşan satış alanı ile Cobraspor ve online mağazası Sporfashion yılda 2000'den fazla spor ayakkabı, spor giyim ve spor malzemeleri başta olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Buna ek olarak sürekli gelişmeye devam eden E-Ticaret sahasında da kendini ispatlayan Sporfashion her geçen gün gelişen teknolojiye her koşulda uyum sağlamaktadır. 

Alanımızda gerçekleştirmiş olduğumuz başarılar işimize başlarken hedeflediğimiz müşteri memnuniyeti ve koşulsuz güven sunmaya gayret ettiğimiz vizyonumuz sayesindedir. 

Sporfashion.com’dan alışveriş yaparak bir çok ürüne ilk elden ve uygun fiyatlarla ulaşmış olur, Cobraspor güvencesi ile kullanmış olursunuz.

Kurumsal ve toplu alımlar için info@sporfashion.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş :
Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.